khabargozarisaba.ir
دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷ - 2018 October 22
«عزتلی بایراقیم» در حوزه هنری آذربایجان غربی تولید شد
عزتلی بایراقیم اثری هنری در قالب موسیقی مقامی آذربایجان است که عمق ارادت، شجاعتها و جان نثاریهای مردم آذربایجان در حراست از سرزمین ایران در طول تاریخ و عزت مردم ایران در آن تجلی یافته و از آثار فاخر موسیقی است که طی سالیان اخیر در آذربایجان غربی تولید شده است.
«منطق الطّیر» عطار در کانون شعر حوزه هنری آذربایجان غربی بررسی شد
کتاب عرفانی و منظوم «منطق الطیر» شیخ عطار در نشست 25 مهر کانون شعر و ادب حوزه هنری آذربایجان غربی با حضور جمعی از شاعران و ادبای اورموی مورد بررسی قرار گرفت و مراحل هفتگانه سلوک عرفانی از نظر عطار در این کتاب تبیین گردید.
روایت بخشهای مهیج «روزهای بیقراری2» در تبریز
تاکنون 80درصد این مجموعه تلویزیونی به تهیه کنندگی امیرحسین شریفی و کارگردانی کاظم معصومی فیلمبرداری شده است.
برگزاری کانون شعر حوزه هنری آذربایجان غربی در ارومیه
برنامه کانون شعر حوزه هنری آذربایجان غربی در هفته جاری ، روز گذشته با حضور مدیر «مجموعه فرهنگی مقبرة الشعراء تبریز» به عنوان میهمان ویژه در ارومیه برگزار شد.
برگزاری ورکشاپ تصویرسازی «اقتصاد و سبک زندگی اسلامی» در ارومیه
ورکشاپ تصویر سازی «اقتصاد و سبک زندگی اسلامی» 19 مهر ماه سال جاری به همت واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری آذربایجان غربی با تدریس «توحید توانای رشید و رعنا اصغری» در ارومیه برگزار شد.
3 میلیارد تومان به باز سازی و احیا سینماهای ارومیه اختصاص داد
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با پیگیریهای حوزه هنری آذربایجان غربی و درخواست «سید هادی بهادری» ، نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی 17 مهر سال جاری دستور اختصاص سه میلیارد تومان ، جهت باز سازی و احیا ی بافت فرسوده سینماهای شهرستان ارومیه را صادر کرد.
برگزاری بیست و دومین برنامه «عاشیقلار آخشامی»
بیست و دومین برنامه « عاشیقلار آخشامی » 16 مهر ماه سال جاری با حضور هنرمندان عاشیق شهرستان خوی در سالن شیخ صفی الدین اورموی شهرستان ارومیه به همت واحد موسیقی حوزه هنری آذربایجان غربی برگزار شد.
شعر در ایران به عنوان یک هنر ملی جایگاه ویژه ای دارد
اسماعیل امینی از شاعران برتر کشور در کارگاه جشنواره سراسری شعر و داستان جوان سوره در ارومیه ، با اشاره بر اهمیت جایگاه شعر در ایران به عنوان یک هنر ملی ، بر نقش عنصر « عاطفه » در شکل گیری و خلق یک اثر شاعرانه و ماندگاری آن در ذهن مردم تاکید کرد.
برگزاری کارگاه «عکاسان جنگ» در ارومیه
واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری آذربایجان غربی به مناسبت هفته دفاع مقدس نخستین کارگاه «عکاسان جنگ» را هشتم مهرماه سال جاری با حضور «وحید رضوی» در شهرستان ارومیه برگزار کرد.
نمایش رادیویی «نامه های بی نشان» در  آذربایجان غربی
به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس نمایش رادیویی«نامه های بی نشان» طی هفته جاری در واحد نمایش حوزه هنری آذربایجان غربی تولید شد.
صفحه  از ۲
فیلم
فروش (تومان)
هزارپا
۳۶,۸۵۶,۸۶۵,۰۰۰
مغزهای‌کوچک‌زنگ‌زده
۷,۲۷۵,۶۲۶,۰۰۰
شعله‌ور
۱,۰۴۴,۹۲۰,۰۰۰
عرق سرد
۱,۱۷۸,۳۳۳,۰۰۰
داش آکل
۳۲۱,۶۴۸,۰۰۰
همه چی عادیه
۲۵۹,۰۱۵,۰۰۰
آخرین بار کی سحر را دیدی؟
۱۶۰,۱۰۱,۰۰۰
جاده قدیم
۴۱۴,۳۲۴,۰۰۰
پشت دیوار سکوت
۱۴۱,۳۶۷,۰۰۰
لازانیا
۱,۵۵۳,۸۲۰,۰۰۰
سوفی و دیوانه
۱۷۵,۳۸۰,۰۰۰
لس آنجلس تهران
۳,۴۲۲,۳۱۵,۰۰۰
راه رفتن روی سیم
۵۴,۲۵۵,۰۰۰
ماهورا
۱۷۳,۱۳۱,۰۰۰
پیشونی سفید ۲
۶۳۵,۷۳۱,۰۰۰